Czy Twoje dokumenty
są na pewno bezpieczne?

Zapisz się na darmowy webinar, poznaj nietypowe
zagrożenia i skuteczne sposoby zabezpieczenia informacji w Twojej firmie

Czy Ty możesz sobie pozwolić
na ryzyko braku bezpieczeństwa?

W małych firmach bezpieczny, cyfrowy obieg dokumentów jest tematem przeznaczonym do realizacji na bliżej nieokreślone później. Duże organizacje powoli zabierają się za cyfryzację, jednak nie wszystkie stosowane narzędzia są naprawdę bezpieczne. 

W 45 minut nasi eksperci

pokażą Ci, jak w prosty sposób nie tylko uniknąć zagrożeń, ale też przenieść
firmę na najwyższy poziom cyfrowej rzeczywistości. 
  • Czy wiesz, co dzieje się z dokumentami, które podpisujesz?
  • Czy wiesz, że digitalizacja pozwala zaoszczędzić miliony złotych?
  • Czy wiesz, jak bezpiecznie podpisać dokumenty na odległość?
  • Czy wiesz, ile firma może stracić na skutek wycieku dokumentów?

Webinar poprowadzą eksperci w zakresie
nowych technologii w środowisku biznesowym

greg

Greg Albrecht, Albrecht&Partners

Greg Albrecht jest założycielem Albrecht&Partners. Prowadzi executive coaching, founder mentoring i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Inwestuje w startupy jako anioł biznesu i partner w NxtGen Angels (m.in. w Sundose i edrone). 

gab

Gabriel Dymowski, DoxyChain

Współzałożyciel i CEO DoxyChain. Laureat nagrody Forbes 25 under 25. Wcześniej pracował dla Giełdy Papierów Wartościowych, w projekcie GPW Private Market – rynku do tokenizacji aktywów z wykorzystaniem technologii blockchain. Członek grupy roboczej w Ministerstwie Cyfryzacji ds. rejestrów rozproszonych oraz blockchain. 

Od naszego gościa, Krzysztofa Tańskiego, dyrektora finansowego firmy Marion dowiecie się jaki wpływ na biznes miało wdrożenie bezpiecznej platformy do zarządzania dokumentami.   

Krzysztof Tański, Marion Sp. z o.o.

Dyrektor Finansowy w Marion, czołowej polskiej firmie kosmetycznej. Manager z zakresu finansów i controllingu z wieloletnim doświadczeniem zarówno w międzynarodowych koncernach, jak i firmach rodzinnych, które stawiały na budowanie wartości (RPC Superfos Poland, Novago, Teva Operations Poland, LG Electronics, EOL).

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce już dziś

Po webinarze przewidywana jest sesja Q&A